Nasze Inwestycje

Rodzinne przedsiębiorstwo Developres działa na polskim rynku od roku 2006. Działalność naszej spółki oparta jest w całości na polskim kapitale. Podstawowym profilem funkcjonowania firmy jest opracowywanie rozmaitych koncepcji inwestycyjnych z zakresu branży mieszkaniowej.
Tworzymy kompleksowo wykończone obiekty wielorodzinne.

Nasza współpraca obejmuje zarówno przejmowanie niezbędnych pod realizację projektu obszarów jak także załatwianie wszelkiego typu formalności wymagających ścisłej współpracy z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu oraz biurem architektonicznym. Załatwiamy pozwolenia na zrealizowanie inwestycji oraz kontrolujemy proces wdrażania koncepcji na każdym jej etapie. Mając na względzie maksymalne sprostanie oczekiwaniom korzystających z naszych usług Klientów, kapitał zakładowy naszej placówki podniesiony został w roku 2010 do poziomu 24 mln zł. Atutem wyróżniającym Developres na tle innych przedsiębiorstw jest przede wszystkim skrupulatność działania, precyzja w technicznym przygotowywaniu inwestycji, bezwzględna niezawodność i sto procent dotrzymywania terminów. Kierujemy się wysokim standardem wykańczania naszych lokali oraz najlepszą jakością surowców z jakich korzystamy.

Gwarantujemy bezpieczeństwo środków pieniężnych lokowanych przez naszych Klientów. Stosujemy jedynie niezawodne urządzenia oraz najświeższe rozwiązania techniczne. Realizowane przez nas projekty opieramy zwłaszcza o obowiązujące obecnie trendy budowlane. Do Państwa dyspozycji przygotowujemy cztery standardy wykończeń: "deweloperskie", "economic", „pod klucz” oraz gotowe „do zamieszkania”, które wyposażone są w zabudowaną kuchnię, nowoczesne zestawy meblowe oraz solidny sprzęt RTV i AGD.

Prężny oraz dynamiczny rozkwit przedsiębiorstwa został wyróżniony na prestiżowych Międzynarodowych Targach Rzeszowskich. Dwa lata temu zdobyliśmy również Złoty Medal wiosennej edycji targów budowlanych w kategorii „Nowoczesne rozwiązania architektoniczne na osiedlu Zawiszy”. Naszą pracę dostrzegła także Gazeta Codzienna „Nowiny”, przyznając nam tytuł: „Lidera Regionu 2010” dla najlepszych placówek z rejonu województwa podkarpackiego. Ogromnym sukcesem jest dla nas także Godło „Deweloper Roku 2011” uzyskany w ramach plebiscytu organizowanego przez Gazetę Finansową oraz nagroda I stopnia za obiekt A1 w dziedzinie „Budowa Roku Podkarpacia 2011”.

Nasza firma sporą kwotę zysków przeznaczamy na cel sponsorowania Stadniny Koni w Leśnej Woli oraz wsparcie jej zawodników, którzy osiągają sukcesy w kraju jak i za granicą.  Od 2012 roku finansujemy również siatkówkę kobiecą - Klub Sportowy Developres Rzeszów, który w 2014 roku awansował do Orlen Ligi.