Nasze Inwestycje

Osiedle Zawiszy to nowoczesny kompleks mieszkalny, w skład którego wchodzi aż 19 bloków. Oferta Osiedla to przestronne i atrakcyjne mieszkania, które spełniają najwyższe standardy. To bezkonkurencyjna propozycja dla wszystkich osób, które chcą mieszkać blisko centrum miasta.

Wybór mieszkań dostępnych na Osiedlu Zawiszy jest bardzo szeroki – zapewniamy lokale o różnym metrażu i rozmaicie wykończone. Osiedle Zawiszy to niezwykle ciekawa oferta mieszkań „pod klucz” dostępnych w 4 standardach wykończenia. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują kompleksowo urządzonego i wyposażonego mieszkania, do którego można się natychmiast wprowadzić.

To co wyróżnia wszystkie mieszkania na Osiedlu Zawiszy, to między innymi doskonałe warunki mieszkaniowe, które zadowolą nawet osoby o bardzo wysokich oczekiwaniach. Atrakcyjne mieszkania Osiedla to rozwiązanie idealne dla osób czynnych i aktywnych zawodowo, studentów, dla dużych rodzin oraz pojedynczych lokatorów. Każdy, kto szuka nowoczesnego mieszkania, znajdzie tutaj swoje miejsce. Oferujemy bezpłatną pomoc w zakupie wybranego mieszkania oraz możliwość korzystania z programu MDM.


Z nami wybierzesz apartament, który spełni wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania.