Nasze Inwestycje

Jesteśmy firmą deweloperską, która w południowej części Rzeszowa przy ul. Architektów buduje kompleksowe osiedle mieszkaniowe składające się z ponad dwudziestu budynków o różnej wysokości, w których znajdzie się przeszło 1700 mieszkań dla 6000 mieszkańców.
W ramach realizowanej inwestycji powstają na Osiedlu Zawiszy kolejne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe, przeznaczone na zakup lub wynajem. Lokale usytuowane są na parterach budynków mieszkalnych, bezpośrednio przy głównej ulicy biegnącej wzdłuż osiedla oraz w sąsiedztwie przystanku autobusowego. Wszystkie lokale posiadają osobne wejścia, wygodny dojazd do części magazynowej oraz duży, ogólnodostępny parking. Decydując się na dany lokal we wczesnym etapie inwestycji istnieje możliwość na zaprojektowanie i dostosowanie lokalu do Państwa potrzeb, tak aby spełniał on Państwa oczekiwania, jak również odpowiadał wymogom Państwa Klientów.

Pragniemy nadmienić, iż w chwili obecnej oddanych do użytkowania i zamieszkanych jest 11 bloków mieszkalnych, a już z końcem tego roku przybędą kolejne 2 bloki. Jednocześnie trwa budowa następnych bloków na Osiedlu Zawiszy.

Dodatkowy atut stanowi fakt, że lokale handlowo-usługowe są jedynymi lokalami w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla. Dlatego rozpoczęcie Państwa działalności teraz, zaprocentuje zaufaniem i przyzwyczajeniem Klientów do Państwa marki. Już teraz zgłoś się do właściwego dewelopera - Developres. 
Na Osiedlu Zawiszy wciąż trwają intensywne prace mające na celu udostępnienie wszystkim jak najpiękniejszych mieszkań oraz stworzenie komfortowego i funkcjonalnego otoczenia, które w połączeniu z lokalami handlowo – usługowymi zapewni sukces prowadzonych na osiedlu działalności gospodarczych.

Chcąc zapewnić możliwość pojawienia się na Osiedlu Zawiszy jeszcze większej liczby punktów o charakterze handlowo-usługowym, udostępniamy do sprzedaży kolejne, stworzone właśnie w tym celu lokale.
lokale usługowe RzeszówLiczymy na to, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i już niedługo powierzchnie te zostaną zajęte. Pospiesz się! Już dziś zgłoś się do swojego solidnego dewelopera - firmy Developres.