Nasze Inwestycje
VII etap już w sprzedaży - nowe, funkcjonalne układy mieszkań!

Miło nam Państwa poinformować, że już niebawem rozpoczynamy budowę 7 etapu Osiedla Zawiszy. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z nowymi układami naszych mieszkań, jakich do tej pory na osiedlu jeszcze nie było.

VII etap budowy os. Zawiszy zakłada powstanie budynku wielorodzinnego, pięciopiętrowego składającego się z dwóch segmentów połączonych ze sobą garażem podziemnym. Mimo niskiej zabudowy wszystkie poziomy połączone będą windą, jak w poprzednich naszych inwestycjach.

 

Czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia, a zarazem bazując na tak cennych dla nas uwagach Klientów, zaprojektowaliśmy układy mieszkań, które jesteśmy pewni spełnią w pełni Państwa oczekiwania. Mieszkania są wielofunkcyjne i komfortowe, z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, z przestronnymi balkonami, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości standardu wykończenia.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w celu zapoznania się z dokładniejszymi informacjami.

Służymy pomocą i jednocześnie zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji mieszkań, aby mieszkanie o jakim Państo marzycie stało się wasze.

Tylko teraz na etapie przedsprzedaży - w promocyjnej cenie - można kupić miejsce postojowe w budynkach H i I za jedyne 12 tys. zł.