Nasze Inwestycje
styl GLAMOUR - M " do zamieszkania"

Nadszedł czas na niezwykle popularny obecnie styl GLAMOUR w kolejnym realizowanym przez nas mieszkaniu "do zamieszkania". Przedmiotem aranżacji naszej Pani Projektant jest mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60m2, położone na IV piętrze.

 

Styl glamour jest niezwykle ozdobny, pełen blasku i barokowego przepychu, ale w ujęciu nowoczesnym i z pewnym "przymrużeniem oka". Jest to pewnego rodzaju zabawa stylem objawiająca się łączeniem różnych materiałów, kolorów itp.

Charakterystyczne są połyskujące elementy (złote, srebrne), kryształki, błyszczące tkaniny, lakiery o wysokim połysku, a także odważne, wyraziste kolory (fiolet, purpura, róż oraz klasyczna czerń i biel). Takie kolory powinny mieć meble, ściany, dodatki. Przy czym najważniejsze w tym stylu jest wyczucie, tak aby duża ilość bogatych elementów była jednocześnie zrównoważona np. z szarościami lub beżami.

 

Dlatego też nasze mieszkanie to: 
- duże, wyraziste wzory na tapecie w pokoju dziennym 
- kontrasty, czyli zestawienie klasycznych elementów z nowoczesnymi
- wyraziste kolory: fiolet i purpura zrównoważone czarnymi dodatkami
- zdobione lampy
- błyszcząca, biało-czarna łazienka z pięknym, ozdobnym lustrem


Jestśmy pewni, ze mieszkanie to zachwyci Państwa swoim niepowtarzalnym urokiem, dlatego już dziś zapraszamy do oglądania na żywo "już niebawem".