Nasze Inwestycje
SkyRes przyciąga międzynarodowe korporacje

Szanowni Państwo - nasi Klienci,

którzy wybierając inwestycje firmy Developres jednocześnie obdarzyliście nas zaufaniem, z dumą informujemy, że międzynarodowa firma doradcza Deloitte na lokalizację dla swojego Centrum Usług dla Biznesu wybrała nasz biurowiec SkyRes Warszawska. To jedna z największych umów najmu w historii rynku biurowego w Rzeszowie.

31 maja 2016 w obecności m.in. przedstawicieli Urzędu Miasta z Panem Prezydentem Tadeuszem Ferencem na czele miało miejsce oficjalne podpisanie Umowy Najmu.  Firma  Deloitte to jedna z największych na świecie firm świadczących usługi z zakresu audytu, konsultingu, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa finansowego i podatkowego. Przeprowadzkę do nowego biura rozpocznie w sierpniu br. i zajmie ponad 2 550 mkw. Docelowo, pracę w Centrum Usług dla Biznesu Deloitte znajdzie 300 osób. W rezultacie, będzie to jedna z największych tego typu jednostek poza głównymi miastami.
W tym miejscu pragniemy przytoczyć opinię Pana Gerarda Murray, Deloitte CE CFO, BSC Sponsoring Partner: “ To pierwsza tego typu jednostka Deloitte w Polsce. Wybraliśmy SkyRes Warszawska na rzeszowską siedzibę, aby zapewnić naszemu zespołowi jak najwyższy standard oraz stworzyć środowisko pracy, które odzwierciedla wartości marki i kulturę organizacyjną Deloitte”.
Oddany do użytku w grudniu 2015 r. budynek SkyRes Warszawska oferuje ok. 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców i ich gości jest ponad 300 miejsc parkingowych. SkyRes posiada bardzo dobrą lokalizację u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej, w pobliżu dworca autobusowego i PKP. Biurowiec położony jest 6 km od autostrady A4 oraz 11 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka.
Jak zapowiada Prezes Zarządu firmy Developres Ryszard Walas, to dopiero początek i kolejne równie spektakularne umowy będą mieć miejsce już niebawem, tym bardziej, że w planach jest kolejny biurowiec SkyRes Lubelska.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem telewizyjnym z tego wydarzenia, jak i galerią obrazującą inwestycję (w załączeniu).
http://rzeszow.tvp.pl/25588770/sky-res-nowoczesny-biurowiec-i-nowe-miejsca-pracy