Nasze Inwestycje
Plac zabaw „Zielona Wyspa”

Bardzo miło nam Państwa poinformować, że już niebawem na Naszym Osiedlu powstanie jeden z największych, a na pewno najnowocześniejszych placów zabaw w Rzeszowie  „Zielona Wyspa”. Prace już się rozpoczęły i postępują pełną parą, tak aby już w lecie dzieciaki mogły korzystać z wszystkich jego atrakcji.

Teren został przystosowany  dla dzieci z  różnych  grup wiekowych. Wydzielono Strefę Najmłodszych oraz Strefę Starszaków, a także miejsca przeznaczoną dla rodziców i opiekunów. 
Teren wyposażony zostanie w całe mnóstwo urządzeń zabawowych dobranych dla dzieciaków w każdym wieku (m.in. bujaki, karuzele, huśtawki, labirynty, zjazd linowy, zjeżdżalnie, tunele, drabinki, domki, urządzenia wspinaczkowe, itp.). Nie zabraknie też miejsca dla młodych sportowców - boisko wielofunkcyjne z bezpieczną nawierzchnią.

Atrakcyjność podnoszą naturalne wzniesienia – pagórki ze zjeżdżalniami, mostkami i jedyna taka w Rzeszowie górka „A KU KU” . Atrakcją dla dzieciaków będzie także ścieżka „bosych stópek” . Co ważne szczególnie dla rodziców, cały plac zabaw spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

Wykonamy także utwardzone ciągi piesze, alejki umożliwią swobodne poruszanie się po całym terenie, nie zabraknie ławek i siedzisk dających możliwość objęcia wzrokiem maksymalnie dużego obszaru placu.
Oczywiście cały teren placu zostanie kolorowo ogrodzony, w sąsiedztwie zaś przebiegać będzie ścieżka rowerowa.

Jesteśmy przekonani, że nasza a raczej Państwa „Zielona Wyspa” będzie chluba i dumą Osiedla Zawiszy oraz miejscem spotkań nie tylko mieszkańców ul. Architektów, ale młodego pokolenia całego Rzeszowa.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wizualizacjami tworzącego się placu zabaw i życzymy już niebawem Miłej Zabawy.