Nasze Inwestycje

„DevelopRes to rzetelna i uczciwa firma na rynku deweloperskim. Stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów, którzy później potwierdzają solidność i wiarygodność wykonawcy ich mieszkań” – piszą o nas w Gazecie Codziennej „Nowiny” w dn. 29 I 2016 r.


Doceniono nas przede wszystkim za terminowość, solidność oraz to, że naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Podkreślono, że na rynku deweloperskim wyróżniamy się przede wszystkim fachową, kompleksową i rzetelną obsługą oraz terminowością – mieszkania zawsze oddajemy w określonych w umowach deweloperskich terminach. Sprzedaliśmy w Rzeszowie już ponad 1400 mieszkań, a w budowie są nasze trzy najnowsze inwestycje – Osiedle Zawiszy, Osiedle nad Wisłokiem oraz kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes Warszawska. Na początku zakładaliśmy, że budynki będziemy oddawać co pół roku. Jednak popyt i potrzeby rynku zmusiły nas do szybszego tempa wykonania kolejnych etapów inwestycji.
Stale myślimy o rozszerzaniu pola działania.

 

Dzięki kompleksowi SkyRes Warszawska w naszej ofercie znalazły się powierzchnie biurowe i usługowe. Warty podkreślenia jest fakt, że jest to największy i najnowocześniejszy biurowiec klasy A w Rzeszowie. Pierwszą z dużych firm, które nam zaufały jest PwC. Niebawem poinformujemy o kolejnych, nowych na rynku rzeszowskim, światowych markach, które otworzą swoje biura w budynku SkyResu.