Nasze Inwestycje
Nasze mieszkania wzruszają Nabywców

 

Mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa, że w dniu wczorajszym tj. 15 lipca przekazaliśmy kolejne mieszkanie „do zamieszkania” nowym lokatorom. Nie obyło się bez wzruszeń. W pełni wykończone mieszkanie, z wszystkimi udogodnieniami, spotkało się z emocjonalnym przyjęciem nowych mieszkańców Osiedla Zawiszy, zaś schłodzony w lodówce szampan był świetną okazją do toastu.


 

Zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie mieszkaniami „ do zamieszkania”. Pozwalają one przyszłym lokatorom, zaoszczędzić czas i pieniądze. Profesjonalny projekt architekta, który oferujemy, jest nieoceniony w aranżacji nowego mieszkania. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie, bo chce profesjonalnie i rzetelnie wykończyć swoje M2. Sprawdzone ekipy wykończeniowe i wieloletnie doświadczenie naszej projektantki p. Katarzyny Mardoń stanowią klucz do stworzenia wymarzonego mieszkania na lata.

Śmiało możemy powiedzieć, że tego typu mieszkania zrealizowane już w budynku B3 zachwycają oglądających (2 z 3 juz sprzedane) i nawet jeśli Klient decyduje sie na stan deweloperski, to stanowią one świetną bazę różnorodnych pomysłów wykończeniowych (każdy wykończony "do zamieskzania" lokal posiada inny chrakter, kolorystykę, układ itp).