Nasze Inwestycje
IV etap – budynki C2, C3, D2 i D3

Mamy zaszczyt poinformować, że pod koniec 2012 r., rozpoczęta zostanie realizacja IV etapu budowy Osiedla Zawiszy. Wraz z końcem zeszłego roku udało nam się ogrodzić teren znajdujący się po przeciwległej stronie ul. Architektów oraz przeprowadzić prace związane z przygotowaniem tego obszaru pod wykopy. Na IV etapie przystąpimy do realizacji budynków typu C2, C3, D2 i D3, wraz z należącymi do nich garażami podziemnymi. Etap ten pozwoli nam na stworzenie 208 mieszkań, 54 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 82 komórek lokatorskich. We wszystkich budynkach znajdą się również cichobieżne windy, które kursować będą od poziomu garaży aż po najwyższe piętra.


Chcemy, aby nowe budynki idealnie wpasowały się w otoczenie, dlatego też będą one stanowiły architektoniczną kontynuację powstałej dotychczas zabudowy. Według założonych przez nas planów obiekty te powinny zostać oddane do użytku w połowie 2014 r.

 

Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, w którym prowadzimy już rezerwacje na nową inwestycję!