Nasze Inwestycje
E1 już wkrótce w kolorze

Budynek E1 to kolejna z naszych realizacji, którą planujemy oddać mieszkańcom najpóźniej do końca 2013r. Prace już dziś są na takim stopniu zaawansowania, że coraz śmielej patrzymy w przyszłość.

 

W chwili obecnej na budynku działa równolegle kilka ekip budowlańców i instalatorów. Główne prace murowe zostały już zakończone, a "pałeczkę przekazano" instalatorom. Na III i IV klatce wykonano elektrykę podtynkową, pracują także ekipy wod-kan, co pozwoliło na systematyczne wykonywanie tynków (niemalże 50% budynku).

 

Zaawansowanie prac jest widoczne także na zewnątrz obiektu. Wstawiono stolarkę okienną, a na ścianie północnej i wschodniej rozpoczęto wykonywanie I etapu elewacji tj. ocieplenia ścian styropianem.

 

Dzięki zakończeniu prac przy sąsiadującym budynku B3, już dziś wykonano duży parking, który służyć będzie także mieszkańcom budynku E1. Całe otoczenie zmienia się niemalże z dnia na dzień, dlatego korzystajac z pięknej majowej pogody, zapraszamy przyszłych mieszkańców do obejrzenia postępu prac na własne oczy.