Nasze Inwestycje
13-15 maja Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez Przeszkody  - Stadnina Koni „Leśna Wola

Już w najbliższy weekend (13-15 maja) na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbędą się Ogólnopolskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Atrakcyjna pula nagród i nowoczesna infrastruktura Stadniny w Głogowie gwarantuje udział w imprezie wielu świetnych zawodników z całej Polski.
Podczas zawodów rozegrane zostaną  eliminacje do Mistrzostw Polski Młodych Koni  oraz konkursy w ramach Zawodów Regionalnych. Gospodarzem toru będzie Belg Marc Debaere, który na co dzień stawia parkury m.in. w ośrodku jeździeckim Moorsele w Belgii.
Impreza rozpocznie się już w piątek i potrwa do niedzieli, a konkursy o różnym stopniu trudności będzie można oglądać od godziny 9 rano do późnych godzin popołudniowych.
W sobotnie i niedzielne popołudnie najmłodsi kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnej strefy zabaw dla najmłodszych m.in. ścianki wspinaczkowej, byka rodeo czy mega piłkarzyków oraz przejechać się bryczką lub na grzbiecie kucyka Leona. Wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na trybunach hipodromu organizatorzy zapraszają na relację online, którą przeprowadzi branżowy portal internetowy www.swiatkoni.pl.