Nasze Inwestycje
10/90 - Rewolucyjny wariant płatności

Z myślą o osobach poszukujących nowych mieszkań opracowaliśmy nowatorską w naszym regionie formę płatności 10/90.

W skali podkarpackiego rynku nieruchomości naszą ofertę można by nazwać rewolucyjną. Polega ona na tym, że nabywca wpłaca tylko 10% wartości mieszkania, resztę, czyli 90%, przekazuje dopiero przed odbiorem kluczy, oznacza to, że nawet przez kilkanaście miesięcy nie dokonuje żadnych płatności.
W tym czasie możliwe jest oczywiście wpłacanie na poczet mieszkania określonych sum pieniędzy, tak aby końcowa kwota była mniejsza. Nie jest to jednakże konieczne. Klient ma jednak wówczas pewność, że wybrane mieszkanie otrzyma.

Promocyjna oferta jest bardzo korzystna z kilku powodów. Po pierwsze, pozwala na uniknięcie płacenia podwójnej raty. Najczęściej jest bowiem tak, że jeśli Klient zaciągnął kredyt hipoteczny na mieszkanie, jednocześnie musi spłacać jego ratę i płacić za wynajem oraz czynsz obecnego mieszkania.
Po drugie, jeśli klient ma pewność, że wybrane mieszanie będzie jego, to może zaciągnąć kredyt hipoteczny dopiero za rok. Dzięki temu zyskuje dwanaście miesięcy, a niekiedy nawet więcej, na znalezienie bez pośpiechu najlepszego na rynku kredytu hipotecznego. Resztę nabywca płaci przed odbiorem kluczy, dzięki temu odsuwamy uruchomienie dalszych środków nawet o kilkanaście miesięcy, co zmniejsza odsetki od kredytu.
Późniejsze zaciągnięcie kredytu ma także tę zaletę, że aktualnie marże banków spadają i trend ten powinien utrzymać się jeszcze przez jakiś czas.

Nie przegap takiej okazji i skorzystaj z naszej promocji.